Retarder Servisi - Şanzıman, Motor ve Fren Tamiri

Retarder Tamiri ve Bakımı

Deneyimli Ağır Vasıta Özel Servisi

7/24 Yol Yardım

Yerinde Tamir ve Onarım

7/24 Yol Yardım

Hizmetlerimiz

İletişime Geçin

+90 536 668 0 724

Retarder Destek Hattı

WhatsApp'tan Yazın

Canlı Destek Hattı

7/24 yol yardım hizmetimiz ile ağır vasıta araçlarınızın seyahatleri sırasında yolda karşılaşabilecekleri birçok olumsuz durum zamanında ve doğru müdahale sağlamaktayız. Türkiye'nin neresinde olursanız olun herhangi bir acil veya yolda kalma durumunda gündüz ve gece günün tüm saatlerinde yol yardım hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimizde mümkün olan en yüksek kaliteyi sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Personelimiz, işlerinde deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Teknolojik yenilikleri takip ederek, hizmetlerimizi daha da geliştiriyoruz. Ağır vasıta araçlarınızın yolda karşılaşabileceği her türlü sorunda yanınızda olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

MHS Group olarak, 24 saat yol yardım konusunda ağır vasıta araçlarınız için uzman ve deneyimli bir ekibe sahibiz ve garantili olarak hizmet vermekteyiz.

24 Saat Yol Yardım Hizmeti

Kamyon, otobüs ve tır gibi ağır vasıta araçlarınıza Türkiye'nin neresinde olduğunuz hiç önemli olmadan yol yardım desteği veriyoruz. Nerede olduğunuzun, saatin kaç olduğunun önemi yok, yaşadığınız tüm sıkıntılar için bizimle iletişime geçin, ağır vasıta araçlar için sunduğumuz 24 saat yol yardım hizmetinden siz de faydalanın.

Arıza giderme: Yolculuk esnasında aracınızda herhangi bir arıza meydana gelirse, öncelikle arıza tespiti yapılır ve ardından aracınızın tamiri için gerekli olan işlemler gerçekleştirilir. Eğer arızanın çözümü orada mümkün değilse, aracınız MHS Group servis noktasına çekilir.

Kurtarma ve çekici hizmeti: Aracınızın yolda kalması veya kaza yapması durumunda kurtarma ve çekici hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetle birlikte, aracınızın güvenli bir şekilde olay yerinden çekilmesi ve istediğiniz güvenli bir yerde muhafaza edilmesi sağlanır.

Yakıt ikmali: Aracınızın seyahat ve yük taşıması esnasında yakıtı tükenirse veya hatalı bir şekilde yakıt ikmali yapılmışsa, hemen yerinde yakıt ikmali yapılır.

Lastik değiştirme: Aracınızın lastiklerinde herhangi bir sorun yaşanırsa veya lastik patlaması durumunda, hemen lastik değiştirme hizmeti sağlanır.

Elektrikli ve hibrit araçlara özel destek: Yolculuk esnasında elektrikli veya hibrit bir araçta sorun yaşanması durumunda, özel ekipmanlarla araçta gerekli onarım ve müdahaleler yapılır.

Destek hattı: 7/24 hizmet veren destek hattımız sayesinde, herhangi bir sorun yaşadığınızda hızlı ve etkili bir şekilde destek alabilirsiniz.

Retarder tamiri: Yerinde tamir hizmetlerimizden biri de retarder onarım ve bakım hizmetimizdir. Bu hizmetimizin detayları ile alakalı öncesinde arama gerçekleştirerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Balıkesir, Kocaeli, Samsun, Trabzon ve Sinop'taki hizmet noktalarımızdan Türkiye'nin her yerine yol yardım desteği sunmaktayız. Bize telefon numaramızdan ulaşarak size en yakın hizmet merkezimizden personel ve ihtiyaca göre parça temini gerçekleştirebiliriz.